Перейти к содержимому

AliExpress WW

незаконно осудили

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 лилия87

лилия87

Наблюдатель

• Пользователи
  • 3 сообщений

Отправлено 01 апреля 2017 - 23:25

Я обычная медицинская сестра офтальмолога ,работаю в 6 поликлинике г.Ставрополя .В 2015 моя заведующая выдала справку,а когда начались проверка этой справки,она мягко говоря свалили все на меня(диагноз вообще стоял терапевтический)и написала на меня заявление в полицию потому ,что я отказалась уходить по собственному желанию,мало того меня еще осудили,сейчас  я продолжаю борьбу с не справедливостью,но им это не нравиться и они заводят новое дело.Жена главного врача председатель суда ,тут явно прослеживается связь.как надоел этот беспредел, помогите !!!!!

#2 AlisaNK

AlisaNK

Наблюдатель

• Пользователи
  • 4 сообщений

Отправлено 22 июля 2017 - 04:50

Вам бы юриста хорошего найти. Что толку писать на форуме.

#3 Иванов Даниил

Иванов Даниил

Наблюдатель

• Пользователи
  • 4 сообщений

Отправлено 29 октября 2019 - 23:53

Жесть конечно

#4 ramboget

ramboget

Участник

• Пользователи
  • Pip
  • 61 сообщений

Отправлено 26 января 2021 - 11:15

Free LivU Coins

Music is a big allowance of the day to daylight grind. If you enjoy it, this is the place for you. You habit to learn some things roughly music downloading before you reach it.

An reasonable habit to download music is to follow feeds from well-liked music download sites. Sites such as Amazon or iTunes have free music downloads simple on a daily basis. Just search for "free music" and a list of clear songs and albums will be listed for you to download.

Always create positive that you download your music from a authentic website. If you download music illegally, you can point of view rough fines. In many cases you can be fined occurring to $500 per song. The artists deserve to be paid for the music they make, fittingly download lonely authenticated copies of the songs that you love.

Try browsing the daily deals sections upon Amazon.com and iTunes for some great music downloads. Some of the tracks sell for more or less a penny a piece. Most of this is older music, but a lot of it is considered "classic." This is as well as a great way to find some interesting albums or tracks that you may never have considered for your collection.

Subscription facilities are fine for users who download songs often. Sites once Rdio and Spotify have millions of tracks you can entrance for low monthly fees. You can take on the songs next you offline, too. It is a much cheaper mannerism to construct your music library.

KW:
LivU Coin Codes
LivU Coins Hack
How To Get Free Money On LivU
LivU Free Coin No Surveys
LivU Free Coin Hack
Earn Free LivU Coins 2021

#5 Инара

Инара

Наблюдатель

• Пользователи
  • 1 сообщений

Отправлено 20 февраля 2021 - 17:45

Очень жаль что такой беспредел твориться у нас под носом. и Люди чувствуя свою безнаказанность, творят что хотят.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных